arama

Xiaomi Mi Mix 3 Tanıtımı

29.06.2018 - 09:41 | Haberler, Mobil

Xiaomi Mi Mix 3 modeline dair yeni bilgiler yavaş yavaş ortaya çıkmaya başladı. Akıllı telefon üretimi ile son yıllarda adından sıkça söz ettirmeye başlayan ve dünya devlerinin önüne geçecek kadar fazla üretim yapan Xiaomi, Xiaomi Mi Mix 2 modeli ile yetinmeyerek Xiaomi Mi Mix 3 modelini bu yıl içerisinde en geç Eylül ayı sonuna kadar tanıtmaya karar verdi. Alınan bu karar ile birlikte Çinli teknoloji devi akıllı telefon dünyasına bir yeni cihaz daha eklemiş olacak olduğu üzere bununla sınırlı kalmayarak olduğunun mesajını verecek.

Xiaomi Mi Mix 3 modelinde daha fazla tasarımsal değişim ve daha fazla teknik özellik olması beklenirken, tam olarak cihazın teknik ve yazılımsal açıdan nasıl özelliklere sahip olacak olduğu bilgisi henüz bu aşamada maalesef ki bilinmiyor.

Xiaomi Mi Mix 3…

Yeni cihazın çok daha fazla fiyat ile satılacak olduğu tahmin edilirken, Xiaomi Mi Mix 3 modelinde fiyatın Türkiye için çok fazla yükselmesi beklenmekte. Tam net olarak cihazın fiyatı hakkında tahmin olmasa da 5.000 TL bandında Türkiye’de Xiaomi tarafından satılabilecek olduğu, resmi olarak yapılacak satışların o tarihe kadar başlaması bekleniyor.