arama

Tivibu Nedir?

19.06.2018 - 11:50 | Nedir?, Televizyon

Türk Telekom tarafından tüm Türkiye’de internet ve çanak üzerinden sunulan televizyon olan Tivibu her Türk Telekom kullanıcısı tarafından kullanılabilecek olan bir hizmet. Bu hizmet ile evinizde normal ulusal yayınların yanında belirli sinema kanalları, son yayınlanan maçlar ve filmleri tek bir tuş ile izleyebilir ve bunun için sadece aylık belirli miktarlar ödeyerek internet televizyonuna sahip olabilirsiniz.

Uydu üzerinden yapılan işlemlerde çanak üzerinden yayın alındığı için daha sağlıklı yayın alınırken, internet hizmetine bağlanması hiçbir şekilde gerekmez hale gelebilmekte. Tivibu özel olarak hazırlanan bir platform olduğu için birçok dizi ve filmin platform içerisinde olduğunu rahatlıkla görebilirsiniz. Bağlanmasının ardından belirli özellikler ve hizmetleri size sunan bu platform bazı özellikleri de içerisinde barındırması ile tanınmakta.

Tivibu İyi Mi?

Tivibu iyi mi? Kötü mü? Yanıtını vermek çok zor. Zira bazı kullanıcılar hizmetten fazlası ile memnun iken bazı kullanıcılar yayın kopmaları ve sık sık sorunlar yaşanmasından şikayet ediyorlar. Hali ile bazı kullanıcıların iyi, bazı kullanıcıların dediği Tivibu ile ilgili kararı vermek size ait.