arama

Shadow of War Ücretsiz Deneme Şansı!

23.10.2018 - 09:25 | Haberler, Oyunlar

Shadow of War Ücretsiz Deneme Şansı!

Shadow of War geliştiricisi Monolith Production, yapım için ücretsiz demo paylaştı. Detaylar haberimizde.

Dağıtımcılığını Warner Bros Games’in yaptığı ve Monolith Productions tarafından hazırlanan Middle Earth: Shadow of War, oyuncular tarafından beğenilse de mikro ödeme sistemi yüzünden tepki toplamıştı. Bu tepkilerden sonra dağıtıcı firma, kademeli olarak oyundaki ödeme sistemini çıkardı. Şimdi oyuncuların gönüllerini fethetmek isteyen firma, ilk çalışmalarına başlamış gibi duruyor.

Shadow of War Ücretsiz Deneme Şansı!

Yapımı seven bir kitle yakalayan Middle Earth: Shadow of Mordor’dan sonra Middle Earth: Shadow of War 2017 tarihinde PS4, Xbox One ve PC için çıkışını yaptı. Fakat çıkıştan sonra oyun eleştiri oklarının hedefinde kaldı.

Oyuınu almayı düşünüp emin olamadıysanız, ücretsiz olarak sunulan demoyu deneyebilirsiniz. Bu kararı vermenizi kolaylaştırmak için oyunun kısa bir incelemesini de sizlere aktarıyoruz.

Shadow of War İnceleme

İlk oyunu oynayanlar hatırlayacaktır, menüde çok fazla zaman geçirmek gerekiyor ve detaylarla ilgileniyorduk. Fakat buna ayrılması gereken zaman Shadow of War’da daha üst seviyeye çıkmış ve oyundan kopmaları ayrı bir seviyeye taşımış. Oyunda bulunan silahların, yeteneklerin, düşmanların ve geliştirmelerin tek tek, alt kategorilerle dallanan menüleri yer alıyor ve bu bölümlerde yer alan seçenekler çok fazla, bunların arasında kaybolmamak için dikkatli olmak gerekiyor.

Shadow of War Ücretsiz Deneme Şansı!

Nemesis sistemi ile kategorilere ayrılmış olan Orcların her detayı kullanılıyor. Artı hanesinin en dikkat çekici olan üyesi kale kuşatmalarında orclardan faydalanıyor ve kuşatılan kale hakkı olanlara teslim ediliyor.

Orcların bazılarının diyalogları o kadar keyifli ki, uzun süre yanımızda kalmalarını isteyeceğiniz bile olacak. Orclarla dolu olan bir oyunda her biri için ayrı hikayeler yazmak mümkün değil ancak yapımcıların bu konu üzerinde hassas olduklarını metinlerin detaylarından anlayabiliyoruz. Oyunun demo sürümünü deneyerek bu anlattıklarımızı sizler de deneyimleyebilirsiniz.