arama

PUBG Rekabeti Daha Fazla Arttıracak

29.06.2018 - 04:33 | Haberler, Oyunlar

PUBG ile ilgili olarak yeni güncellemeler ile daha fazla rekabeti arttırması bekleniyor. Yeni güncellemeler ile yeni haritaları yayına alması ve daha fazla seçenek sunması beklenen ilgili oyun hakkında Fortnite’ye oranla daha fazla gelişme yaşanması bekleniyor. Tam olarak rakiplerinden daha ön planda olmasına rağmen rakip oyunların daha fazla kullanıcı sayısına sahip olmasını engellemek adına önlemler almak için çaba gösteren PUBG, bu konuda ilk olarak adımını Fortnite’a açtığı telif hakkı davasını geri çekerek gerçekleştirdi.

Fortnite ile anlaştığı tahmin edilen PUBG yöneticisinin bu kararı ile birlikte oyun piyasasında daha fazla etkin olması ve daha fazla oyuncuyu bünyesine çekmeyi hedeflediği tahmin ediliyor. Tam net olarak yapılan bir açıklama olmasa bile oyunun davanın geri çekilmesi ile zaten reklamını yapmış olduğu iddia edilmekte.

PUBG Ucuz

PUBG fiyatı ucuzlaması ile birlikte daha fazla kullanıcı sayısına sahip oldu. Oyunun satın alınması konusunda kararsız kalan kullanıcılar dahi fiyatın 40 TL seviyesine düşmesi ile birlikte oyunu satın almaya başlarken, oyuncu sayısının artmasının olumlu yansıyacak olduğu açıklandı.