arama

Overwatch 30 Temmuz’a Kadar Ücretsiz!

25.10.2018 - 13:00 | Haberler, Oyunlar

Fortnite furyasından dolayı adını pek duyamadığımız oyunlardan olan Overwatch, çıkış yaptığı günden beri oyuncular için çoklu oyunculu rekabet tecrübesini keyifli bir şekilde sunmayı başardı. Oyunun ücreti oluşundan dolayı, çoğu oyuncu tarafından denenmemiş olması da bir gerçek. Daha önceden de belli süreler için ücretsiz olan oyun, oyuncuların beğenisine sunulmuştu ve şimdi benzer bir etkinlik daha karşımızda.

Overwatch PC için 26 Temmuz-30 Temmuz 2018 Arası Ücretsiz!

Overwatch, PC platformu için 26 Temmuz – 30 Temmuz arasında ücretsiz olarak oynanabilecek. Belirttiğimiz tarihlerde oyunda bulunan 28 kahramanın hepsi oynanabilir  olacak yani kilitli karakter olmayaca. Buna ek olarak 18 harita ve Quick Play, Arcade ve Custom Games gibi modların yer aldığı Overwatch modları da kullanıma açık olacak. Etkinlik süresince oyuncular özelleştirme eşyalarının kilidini açabilecek ve ganimet kutuları elde edebilecek, etkinlik sonrasında oyunu satın alırsanız tüm geliştirmeleriniz ve eşyalarınız hesabınıza geçecek.

Overwatch İncelemesi

Oyuna giriş yaptığınızda mükemmel bir şekilde tasarlanmış bir evren ile karşılaşıyorsunuz. Oyunu daha önce oynamadıysanız hiç tanımadığınız 28 farklı karakterle karşı karşıya olacaksınız.

Saldırı, destek, tank ve savunma sınıflarına ayrılan kahramanlar, hikaye ve oynanış açısından farklı özellikler sunuyorlar. Keskin nişancı oynamayı seven oyuncuların ilk seçimleri Hanzo ve Widowmaker aynı sınıfa ait olsalar da taktiksel ve oynanış açısından farklılar. Bu durum diğer sınıf ve kahramanlar için de geçerli.

Oyuna başladığınızda ve tecrübesiz saatlerinizde karşı tarafın kahramanları sizi bezdiriyor ancak zaman içerisinde oyundaki kahramanları ve haritaları tanıyorsunuz. İşte buradan sonra oyunun tadı çıkmaya başlıyor.

Her kahramanın anti kahramanı da bulunuyor, bu özellikleri iyi kullanabilirseniz oyun farklı bir hal alıyor. Oyun en başta herkesin koşuşturduğu bir yapım gibi görülebilir fakat hiç öyle değil. Bunu kendiniz anlamak için 26 Temmuz’da oyunu denemeye başlayabilirsiniz.