arama

iPhone 6S Plus Alınır Mı?

11.06.2018 - 18:28 | Haberler, iOS, Mobil

iPhone 6S Plus modeli ile ilgili alınıp alınmayacak olduğu bu dönemde euro ve dolar kurunda yaşanan artışlar dolayısı ile sorulmaya başlandı. Apple cihazların başarılı teknik ve işletim sistemi özellikleri dolayısı ile markası Apple olan bir telefona sahip olmak isteyen kullanıcılar geçtiğimiz senelerde tanıtılmasının ardından satışa sunulan iPhone 6S Plus modelinin alınıp alınmayacak olduğu ve nedenlerini sordu.

iPhone 6S Plus modeli zaten artık sıfır olarak satılmayan bir model olmasından dolayı ya elde kalmış modellerden bir tanesi özenle bulunarak sıfır bir şekilde temin edilmeye çalışılacak, veya 2. el iPhone 6S Plus modeli alınacak.

7. Seri Daha İyi

iPhone 6S Plus modelini almak yerine daha fazla gelişmiş özelliklerde ve daha ucuz fiyata iPhone 7 düz modelini satın almak çok daha iyi seçenek olacaktır. Daha iyi batarya, daha iyi kamera ve daha fazla güvenlik ve daha uzun süreli kullanım ile daha gelişmiş ekran özellikleri dolayısı ile iPhone 7 daha alınası bir modeldir. Normal kullanımda iPhone 6S Plus modeli şu aşamada yeterli ancak yavaş kalan bir cihazdır.