arama

iPhone 2019 Özellikleri ve Fiyatı

22.05.2018 - 05:03 | Haberler, Mobil

iPhone modelleri hakkında sorular sorulmaya devam ediyor. Türk kullanıcılar iPhone 2019 modelinin nasıl olacak olduğunu sormaya devam ederken bazı kullanıcılar ise cihazın arka kamerasının ne kadar yüksek çözünürlüğe sahip olacak olduğu ile ilgili endişe taşıyor. iPhone 2019 akıllı cep telefonu özellikleri ile ilgili bugünden bir bilgi  olmadığını belirtelim. Cihazın teknik özellikleri konusunda basına yansımış olan bazı iddialar var ve bu iddialar genellikle cihazın teknik özelliklerinin çok daha fazla gelişmiş olacak olduğunu gösteren detaylar yönünde.

Cihazın arka kamerası konusunda ise pek fazla detaylı bilgi bugüne kadar sızmış değil. Arka kamerasının nasıl olacak olduğu ile ilgili olarak iddia 3 kameraya sahip bir cihaz olarak satışa sunulacağı ve cihazın ön kamerasının arka kamerası gibi oldukça fazla güçlü bir kameraya sahip olacak olduğu yönünde.

Cihazın Teknik Özellikleri Dikkat Çekiyor

iPhone 2019 modelinin eğer ki teknik özellikleri beklendiği üzere olursa cihaz harika ötesi bir cihaz olacak olduğu üzere fiyat açısından da bazı kullanıcıların canını üzecek cinsten olacak. Cihazın yazılımı ise iOS olacak.