arama

iPad mi, Android Tablet mi?

11.06.2018 - 13:57 | Android, Haberler, iOS

iPad ve Android tabletler arasında farklar en üst seviyede olmasına rağmen bazen kullanıcılar hangisini tercih edecek olduğuna tam olarak kesin bir şekilde karar veremezler. Akıllı telefonlara oranla daha farklı cihaz olan tabletler boyutları ne kadar büyük olursa olsun henüz daha bu aşamada iPad modelleri dahi bir üst düzey akıllı telefon seviyesine erişmeyi başaramamıştı. Kamera özellikleri açısından, yazılımsal ve teknik özellikleri bakımından üst düzey bir akıllı telefon tüm tablet dünyasındaki cihazlara oranla çok daha fazla hızlı ve daha fazla özelliğe sahiptir.

Bu durum dolayısı ile tablet almadan önce iyi kararlar vermek ve hangi modeli almanız gerektiğini belirlemek için dikkatli olmak gerekir. Eğer Apple iPad modellerinden başka Android tablet alacak iseniz burada devreye en üst modellerden bir tanesini almak aklınıza gelmeli.

Android Tablet Yerine iPad Daha İyi Olabilir

Eğer sürekli olarak tablet kullanacağım veya tablet üzerinden tüm işlerimi yapmak için bir tablet istiyorum diyorsanız bu durumda iPad modellerinin en üst modellerinden birisini tercih etmeniz çok daha fazla hızlı olacağından ve uzun ömürlü olacağından tercih sebebi olmalıdır.