arama

İnternetsiz Mobil Oyunlar | Küçük Boyutlu

26.10.2018 - 10:48 | Haberler, Mobil

Evet arkadaşlar bu yazımızda internet gerektirmeyen ve bu sayede oyunlarda gereksiz yere gördüğümüz reklamlardan da kurtulduğumuz mobil oyunları inceliyoruz :)))

Evet ilk oyunumuz belki çoğunuzun bildiği 2048 oyunu oyunun amacı aynı sayıları birleştirip 2048 sayısını elde etmek fakat 2048’e gelseniz bile isterseniz oyuna devam edebiliyorsunuz. Bu oyunu fazla anlatmaya gerek yok zaten sadece oyunla alakalı bir tüyo vereceğim o kadar oyunda kutucukları sağa sola kaydırmanız gerekmedikçe yukarı aşağı kaydırmayın yani büyük sayıları mümkün oldukça az hareket ettirin. Bu taktik işinize yarayacaktır.

 

Vakit öldürebileceğiniz tabi iyi vakit geçirebileceğiniz bir oyun daha oyunun adı “Basketball Shoot” adında anlaşılacağı üzere basket atıyoruz oyun  başlarda basit gelebilir. Fakat ilerledikçe zorlaşan bölümler sizi oyuna daha çok bağlayacak.

 

 

Biraz daha fikir sahibi olmanız için birde video;


 

Sırasındaki oyunumuz klasik bir oyun ben oyunun çok seviyorum. Hepimizin bildiği BBTAN oyununun bölümlü halide diyebiliriz. Bölümlerden oluşması oyuna kaldığınız yerden istediğiniz kadar başlamanızı sağlıyor. Ayrıca çok zor geçilemeyen bölümleri de geçmemizi sağlayacak elmas ve jokerler vermeside cabası…

Videosuda burada;


Şimdide son zamanların popüler oyunu “Helix Jump” oyunu fazla anlatmaya gerek yok sadece topun kırmızı bölgelere gelmemesine dikkat etmek…

Video;


Ve sırada sizi kendine bağımlı yapacak bir oyun videosunu izledikten sonra zaten hak verecekseniz iyi eğlenceler…

Ve videosu;