arama

Instagram Yorum İle Yanıt

01.07.2018 - 09:21 | Nasıl Yapılır?, Sosyal Medya

Instagram yeni güncellemeleri uygulamaya devam ederken, kullanıcıların isteklerine tam anlamı ile yanıt veriyor. Akıllı telefon satışlarının artmasında bir etken olan ve fotoğrafları en üst düzeyde paylaşmaya yarayan platform, bu sayede kullanıcıların fotoğraflarını tüm dünya ile paylaşmasına, hali ile kullanıcıların tam anlamı ile Instagram uygulamasından en üst düzeyde faydalanmasına imkan sunacak.

Sunduğu özellikler ile bugünlerde sık sık konuşulan site, yeni bir güncelleme ile bundan sonra kullanıcıların hikayeler kısmında olan fotoğraflarda sorulacak olan sorulara yorum yaparak yanıt verebilecek olduklarını ve bu yorumların istedikleri uzunlukta olabilecek olduklarına imkan sunacak.

Instagram Ne Zaman Yorumlu Soru Sorma Özelliğini Açacak

Instagram bu özelliği henüz daha kullanıcılara sunmadı. Yakın bir zamanda kullanıcılara sunulması beklenen özellik ile birlikte artık istediğiniz her soruyu takipçilerinize sorabilecek ve bu sayede yanıt alabileceksiniz. Tam anlamı ile bu özelliğin her kullanıcı için ne zaman devreye alınacak olduğu konusunda ise net bir açıklama bulunmamakta. Ama kısa süre içerisinde Instagram yorum ile soru sorma özelliğini aktif etmesi ve devreye alması bekleniyor.