arama

Huawei’den Yeni Akıllı Bileklik: Color Band A2

23.10.2018 - 17:18 | Haberler, Mobil

Dünyanın en büyük akıllı telefon üreticilerinden biri olmayı başaran Huawei’nin üretimini yaptığı akıllı bileklik Color Band A2 modelini konu alıyoruz. Detaylar haberimizde.

Özellikle son süreçte Çinli üreticiler arasında Xiaomi öne çıkıyor gibi gözükse de akıllı telefon sektöründe liderliği Huawei sürdürüyor. Üretmiş olduğu yeni nesil akıllı telefonlarıyla milyonların beğenisini kazanmayı başaran firma, akıllı telefon dışındaki ürünlerle de piyasada yer edinmeye devam ediyor. Akıllı bileklik kategorisinde bir ürün olan Color Band A2, kullanışlı özellikleri ve uygun fiyatı ile bileklik pazarında güzel bir noktaya konumlanmak istiyor.

9 gün kullanım süresi sunan 95 mAh batarya ile gelen cihaz 18 gün bekleme süresi sunuyor. Aktivite hatırlatıcı, adım sayar, alınan mesafe, uyku takibi, kalori hesaplama gibi işlemleri yapabilen Color Band A2, suya ve toza karşı dayanıklılığını ise IP67 sertifikası ile kanıtlıyor.

Hem Android hem de iOS işletim sistemiyle çalışan akıllı telefonlarla çalışabilen akıllı bilekliği Huawei Wear uygulaması üzerinden kullanabiliyorsunuz. Cihaz topladığı verileri bu uygulama üzerinden telefona aktarıyor. Huawei’in ilgi çekici farklı bir ürünü olan Talkband B5 modeline de bakış atmadan akıllı bileklik konusunu kapatmak istemiyoruz.

Huawei Talkband B5

Teknoloji ile iligli sektörlerin hemen hemen hepsinde adını geçirmeyi başaran Huawei, bu defa da bluetooth kulaklık ve akıllı saati tek üründe buluşturdu.

Nova 3 akıllı telefon modelinin tanıtımıyla beraber TalkBand B5’in de duyurusu yapıldı. Bu ürünü yalnızca akıllı bileklik olarak nitelendirmek yanlış olacaktır. Hem akıllı bileklik, hem akıllı saat hem de bluetooth kulaklık özelliklerinin harmanladığı bir cihaz karşımızda.

Bakıldığı zaman basit bir akıllı saati andıran cihazın ekranının asıl özelliği tek parmak hareketiyle kullanılabilir olması. Böylece akıllı saatiniz bluetooth kulaklık haline geliyor. Bakalım, Huawei yeni cihazlarıyla bizleri şaşırtmaya devam edebilecek mi?