arama

Hitman Ücretsiz Oldu!

18.10.2018 - 10:16 | Haberler, Oyunlar

Aksiyon ve gizliliği harika bir şekilde birleştiren ve yıllardır oyun sektöründe adından söz ettiren Hitman ücret oldu! Oyunun Twitter hesabı üzerinden yapılan paylaşıma göre, yapımın Summer Pack’i ücretsiz olarak alınabiliyor. Buna ek olarak Hitman’i açıklanan tarihten önce yüklerseniz oyun tamamen sizde kalıyor.

Hitman’in son yapımı önceki oyunların tam aksine, Telltale yapımlarında gördüğümüz gibi bölümler halinde paylaşılmıştı. Oyunun bu bölümlerinden üçüncüsü olan Marrakesh tamamen ücretsiz oldu. 3. Bölümü Xbox One, PS4 veya Steam üzerinden 31 Temmuz’a kadar yüklerseniz, oyunu her zaman kullanabileceksiniz.

Hitman Bölüm 3: Marrakesh

Oyunun üçüncü bölümü 31 Mayıs 2016 tarihinde paylaşıldı. Bu bölümdeki görev bir CEO’nun canını almak, gelişen olaylara göre komutanı da onunla beraber öldürmek gerekebiliyor. Diğer bölümlere göre politik mesajlar içerdiği için biraz daha ağır diyebiliriz. Buna ek olarak çevre tasarımı ilk bölümlere göre daha başarılıdır.

Summer Pack ise oyunculara yaklaşık 5 saatlik bir oynanış ve onun üzerinde başarım sunuyor. Yaz günlerini keyiflendirecek bir paket denebilir. 17 başarım ve 40 meydan okuma bu bölümde yer alıyor.

PlayStation 4, Xbox One ve PC için oyunu ücretsiz olarak indirebiliyorsunuz, son günün 31 Temmuz olduğunu hatırlatalım ve Hitman oyununu bir hatırlayalım!

Bu oyunun daha önce çıkan Hitman yapımlarıyla bir alakası olmadığını en baştan söyleyelim. Oyunda tanıdığınız yüzlerle karşılaşabilirsiniz fakat pek aldanmayın. 2016’da çıkışını yapan bu oyun karşımıza temiz bir Ajan 47 çıkartıyor. Oyunun pek duyulmamış olmasının nedenlerinden biri yazımızda da belirttiğimiz gibi bölümlerin belirli aralıkla çıkıyor olması, bu aralıklar 1 ayı bulabildiği için oyun uzun süre gündemde kalamamıştı. Ücretsiz olan üçüncü bölüme bir şans verirseniz, diğer bölümleri de denemek isteyebilirsiniz. Her bölümün altında güzel, ince detaylar bulunuyor. Artık tüm bölümler yayınlandığı için bekleme derdi olmadan oyunu keyifle oynayabilirsiniz.