arama

Hakkımızda

teknoustam.com kendisine özgü tarzı, özgün ve basın ilkelerine bağlı kalarak yayıncılık yapmaktadır. Teknolojik bilgiler ve haberler servis etmeyi kendisine temel amaç edinmiş ve bu yönde hedef çizgisine devam etmektedir. İlkeli, özgün yayıncılık ilkesi kapsamında haber&içerik değeri taşıyan tüm içerikleri en kısa süre içerisinde güncel olarak okuyucuya yansıtmayı kendisine amaç olarak edinmiştir.

Misyonumuz

Her türlü haber&içerik tamamen tarafsız olarak hazırlanması ve son okuyucuya yansıtılarak hiçbir şekilde tarafsız olarak yayınlanması önceliklerimizdendir.

Bir içerik&haber metninde taraf bulunuyor ise iki taraf arasındaki duruma bakılmaksızın tamamen tarafsız bir şekilde mevcut içeriğin güncel ve özgün olarak yayınlanır.

Reklam veya sponsor amaçlı içerik&reklam teknoustam.com sitesinde dikkat çekici olmayacak şekilde ayarlanmış ve okuyucuyu bu reklamlara çekmemeye yönelik olmasına özen gösterir.

Son dakika teknoloji haberleri ve güncel teknoloji haberleri içeriklerinin anında yayınlanması asıl misyonumuzdur.

Vizyonumuz

Tüm Türkiye’de en fazla takip edilen teknoloji sitesi olmak.

Daha iyi içerik, daha fazla güven ilkesi kapsamında okuyucunun güvenini kazanarak akıllarda ”teknoustam.com yayınladıysa bu haber kesinlikle ama kesinlikle doğrudur” düşüncesini oluşturabilmek.

Ekip ortamımızda yaptığımız tarafsız ve başarılı çalışmaların sonucunda en üst düzeyde refah ve mutluluğu yaşamak vizyonumuzdur.

Hedeflerimiz

Gelecekte Türkiye’nin en fazla okunan teknoloji haberleri sitesi olmak.

Tamamen güncel içerikleri günün her saati okuyucular ile buluşturmak için kesintisiz olarak 7/24 erişim sağlanan internet sitesi olmak.

Gelecek uzun vadede ise ek İngilizce yayınlar yapmak hedeflerimizdir.