arama

Haftanın Android Uygulamaları 15 Temmuz

16.10.2018 - 18:09 | Android, Haberler

Android işletim sistemini kullanan akıllı telefonlarımızda sosyal medyada vakit geçirmenin haricinde en çok yaptığımız şeyler arasında oyun oynamak ve çeşitli uygulamaları kullanmak bulunuyor. Hep kullandıklarımızın haricindeki uygulamaları tek başımıza tespit etmek zor olduğu için bu haftanın en iyi Android uygulamalarını listeledik.

Moovit

Bu uygulama ülkemizde İzmir ve İstanbul’da faaliyet gösteriyor. Dünyada ise 100’ü aşkın şehirde kullanılabilen Moovit ile pek bir bilginiz olmayan bir şehirde ulaşım konusundaki dertlerinizi çözebiliyorsunuz. Uygulama ile her daim en rahat ve hızlı seferlere erişim sağlayabilirsiniz.

The Walking Dead: Our World

Dünyaca ünlü The Walking Dead yapımının oyunu sonunda karşımıza çıktı. Seriyi sevseniz de sevmesiniz de, zombilere karşı hayat mücadelesi içerisinde olacağımız bu oyunu denemek isteyeceksiniz.

Sok-edit

Uygulamada daha önceden çektiğiniz fotoğrafları ilginç bir tarzda düzenleyebiliyorsunuz. Fotoğrafınızın belirli bölümlerini kesmek ve bunları çekiminizin farklı bir noktasına yerleştirmek için makas aracından yararlanabilirsiniz. Uygulama bir sürü araç sunuyor, bunların hepsini denemenizi tavsiye ederiz.

PinOut

Tilt türü oyunlar genellikle tek bir masa üzerinde oynanır. Peki, hiç binlerce klasik atari makinesi bir araya getirilirse nasıl olur diye düşündünüz mü?

Bu yapımda karşınıza basit bir tilt masası ve iki kol çıkıyor. Topu fırlattıktan sonra ise işlerin çok farklı olduğunu fark ediyorsunuz. Kendini tekrar etmeyen ve harika müziklere sahip olan bu oyunu denemenizi tavsiye ediyoruz.

Galaxy on Fire 3

Bu oyunda güzel bir uzay gemisinin kontrolünden sorumluyuz. Gemimizin silahları ile karanlık uzayı aydınlatacak kadar büyük savaşların parçası olacağız. Uzay boşluğundaki enkazların ve yıldızların hayran bırakan detaylarının dikkatimizi dağıtmasına izin vermeden uzun bir yolculuğa çıkacağız.

Önümüzdeki hafta sizlere Android platformundan yeni oyun ve uygulamaları paylaşıyor olacağız, sitemizi takip etmeye devam edin.