arama

GTA Online After Hours Güncellemesi ve Yeni GTA 4 Karakteri

20.10.2018 - 22:32 | Haberler, Oyunlar

Rockstar Games tarafından GTA Online için After Hours adında yeni bir güncelleme sunulacak. Tüm zamanların en çok oynanan yapımları arasında bulunan GTA Online, konumunu koruyabilmek için elinden gelenleri ardına koymuyor.

Yapımcı firmadan gelen son gelişmelere bakıldığında GTA Online oyuncularının mutlu edecek bir gelişme görüyoruz. 24 Temmuz’da çıkacak olan güncelleme ile oyuna keyifli karakterler ve ek görevler dahil edilecek. Güncellemenin en çok dikkat eden konusu ise oyuncuların GTA 4’te sevdiği karakterlerden olan Gay Tony’nin oyuna geri gelmesi. After Hours adındaki güncellemenin temasını Gay Tony’nin bir özet geçilmesi olarak tanımlayabiliriz. Güncelleme ile birlikte oyuna gerçek hayatta performans sergileyen DJ’ler de dahil edilecek.

The Black Madonna, Tale of Us, Dixon ve DJ Solomun gibi DJ’lerin dahil edileceği güncelleme ile oyunu oynayanlar Gay Tony ile beraber gece kulüpleri işletebilecekler. Güncelleme ile ilgili detaylı bilgiler henüz paylaşılmadı.

GTA Online Nasıl Bu Kadar Popüler Kalıyor?

GTA Online’da sürekli yeni indirimler ve etkinlikler düzenleniyor. Yapılan güncellemeler ile oyuna yeni modlar dahil ediliyor. Bu modlar ile oyuncular oyuna her seferinde yeniden başlıyormuş hissine kapılıyor ve ilk günün heyecanı ile oynamayı sürdürüyorlar. Böylelikle oyun en popüler yapımlar arasındaki konumunu korumayı başarıyor. Oyuna süreç içerisinde eklenen son modu sizler için tanıtıyoruz.

Weeny Issi Yarışları

Bu oyun modunda Mini Cooper’a benzer bir model olan daha doğrusu Mini Cooper’ın atası gibi gözüken Weeny Issi Classic modelleriyle yarış yapılıyor Bu araç kontrol edilmesi zor, sürekli ani dönüşler gerektiren bir araçtır. Bu arabayı kontrol altında tutmak zor olsa da bir kere alıştıktan sonra son derece eğlenebilirsiniz. Rocket League tarzı mücadeleler yapabildiğiniz modda keyifli zaman geçirme garantisi verebiliriz.