arama

City Car Driving İndir | Full Tek Link | Ücretsiz

25.12.2017 - 20:00 | Oyunlar

City Car Driving İndir

City Car Driving: Yine sizlerin karşısına oldukça güzel bir oyun ile çıkıyoruz. City Car Driving İndir isimli bu yazımızda oyun hakkında detaylar verip, indirme linklerini sizlerle paylaşacağız. City Car Driving, Forward Development isimli şirket tarafından yapılan, birbirinden ayrı yol koşullarında, gerçek koşullara oldukça yakın bir ortamda araba kullanmanıza oldukça yardımcı olacak bir sürüş simülatörü oyunu. Normal yarış oyunlarından bıkmış olan, daha ince ayrıntılı ve gerçekçi bir sürüş deneyimi isteyen oyuncular için City Car Driving’i önerebiliriz.

Oyunda karşımıza birbirinden ayrı iki mod çıkıyor. İlk mod serbest sürüş modu. Bu modu seçen oyuncular istedikleri haritada özgürce şehirde dolaşıp tur atabiliyorlar. Yani daha özgür olunan bir mod olduğunu söyleyebiliriz. Bir diğer seçenek ise kariyer modu. Oldukça ilgi çekici bir mod olduğunu söyleyebiliriz. Bu oyun modunu seçtiğiniz zaman işlerin daha zorlaştığını söyleyebiliriz. Kariyer modunu oynamak isteyen kullanıcılar, oldukça zorlu sürüş testleri ile karşılaşıyorlar. Verilen görevlerde, arabayı doğru biçimde park etmek, trafikte trafik kurallarına özen göstermek, yük taşıyan bir araç kullanıyorsanız yüke zarar vermeden aracı istenilen bölgeye ulaştırmak ve çeşitli görevler bulunuyor. 

Oyun içerisinde bulundurmuş olduğu özellikler sayesinde  araba kullanmayı öğrenmek isteyen şoför adayları tarafından da oldukça fazla oynanmaktadır. Gerçekten oldukça güzel ve öğretici bir oyun olduğunu söyleyebiliriz. Çok daha fazla uzatmadan indirme linklerine geçelim.

Bu görsel boş bir alt niteliğe sahip; dosya adı tu-oyun.png

City Car Driving Bilgileri

Oyun Adı: City Car Driving
Çıkış Tarihi: 2007
Dili: İngilizce
Türü: Simülasyon
Sürümü: v1.0.0
Ek Paketi: Tüm Dlc Paketleri
Geliştiricisi: Forward Development
Platformu: Bilgisayar
Crack Türü: Gömülü
Kurulum Türü: Otomatik
Dosya Türü: Rar
Dosya Boyutu: 455 MB

Bu görsel boş bir alt niteliğe sahip; dosya adı tu-sistem.png

En Düşük ve Tavsiye Edilen Sistem Gereksinimleri

İşlemci: 2 Ghz
Gerekli Boş Alan: 1 GB
Ekran Kartı: 512 MB
RAM: 2 GB
Ekstra: DX9.0c
İşletim Sistemi: Windows XP / Windows Vista / Windows 7

Bu görsel boş bir alt niteliğe sahip; dosya adı tu-gorsel.png

City Car Driving Görüntüleri

Bu görsel boş bir alt niteliğe sahip; dosya adı tu-link.png

City Car Driving İndir

City Car Driving İndir Google Drive: https://drive.google.com/file/d/0BzIv6V4JN2kTeDBxZjFYY2IxSHc/edit

City Car Driving İndir One Drive: https://onedrive.live.com/?authkey=%21AMx7xDTq1Qls3GE&cid=3EFF64FDA1B004C5&id=3EFF64FDA1B004C5%21107&parId=root&action=locate

Oyunu kurarken antivirüs programını devre dışı bırakmayı unutmayınız. Aksi takdirde oyunun kurulumunu yaparken hatalarla karşı karşıya kalabilirsiniz. Ayrıca hatasız bir kurulum istiyorsanız bilgisayarınızda .NET Framework kütüphanesi  bulunmalıdır. .NET Framework çoğu bilgisayarda yüklü olarak gelmektedir. Eğer bilgisayarınızda yüklü değilse internetten aratarak indirebilirsiniz.