arama

Call of Duty Modern Warfare 2 İndir | Full Tek Link | Ücretsiz

15.01.2017 - 10:40 | Oyunlar

Call of Duty Modern Warfare 2 İndir

Call of Duty Modern Warfare 2: Bugün ki Call of Duty Modern Warfare 2 indir başlıklı yazımızda her zaman olduğu gibi yine oldukça güzel ve çok sevilen bir oyun ile karşınızdayız. Call of Duty: Modern Warfare 2 yani bir diğer ismi ile Call of Duty 6 Infinity Ward’ın geliştirdiği birinci şahıs nişan ve savaş oyunudur. Oyun resmi olarak ilk kez 11 Şubat 2009 tarihinde oyun severlere duyurulmuştur. Modern Warfare 2, Call of Duty 4: Modern Warfare serisinin devamıdır ve olaylar da aynıdır. Modern Warfare 2 diğer iki Call of Duty serisine ait olan oyunlarla birlikte sunulmuştur. Geliştiriciler Modern Warfare 2’nin IW 4.0 oyun motoru’nun üzerinde geliştirme yaparak elde ettiklerini ifade etmişlerdir.

Call of Duty 4: Modern Warfare’de kapanış bölümünde bulunan “Mile High Club”‘ta yer alan “Özel Kuvvetler” aynı şekilde Modern Warfare 2’de bulunmaktadır. Ana hikâye kooperatif oyunu desteklememektedir. Fakat oyun”Özel Kuvvetler” modu iki oyunculu koooperatif oyun seçeneğine sahiptir. Oyun oldukça uzun bir ve önemli hikayeye sahiptir. Savaş oyunlarına meraklı iseniz ve savaş oyunu arayışı içerinde iseniz kesinlikle bu oyun tam aradığınız oyun diyebiliriz. Teknoustam ekibi olarak oyunu oynamanızı tavsiye ederiz. Çok konuşup yazıyı daha fazla uzatmadan siz değerli okuyucularımız için oyun hakkında ufak bilgiler vererek, indirme linklerini sizlerle paylaşalım.

Bu görsel boş bir alt niteliğe sahip; dosya adı tu-oyun.png

Call of Duty Modern Warfare 2 Bilgileri

Oyun Adı: Call of Duty Modern Warfare II
Çıkış Tarihi: 10/11/2009
Dili:  İngilizce
Türü:  FPS & Savaş & Strateji
Sürümü: v1.0.0
Ek Paketi: 2 Dlc
Geliştiricisi: Beam Team Games
Platformu: Bilgisayar
Crack Türü: Gömülü
Kurulum Türü: Otomatik
Dosya Türü: Rar
Dosya Boyutu: 8.94 GB

Bu görsel boş bir alt niteliğe sahip; dosya adı tu-sistem.png

En Düşük ve Tavsiye Edilen Sistem Gereksinimleri

İşlemci: Intel Pentium IV @ 3.2 GHz / AMD Athlon 64 @ 3200
Gerekli Boş Alan: 15 GB
Ekran Kartı: Nvidia GeForce 6600 GT – 256 MB / ATI Radeon 1600 XT – 256 MB
RAM: 1 GB
Ekstra: DX9.0c
İşletim Sistemi: Windows XP / Windows Vista / Windows 7

Bu görsel boş bir alt niteliğe sahip; dosya adı tu-gorsel.png

Call of Duty Modern Warfare 2 Görüntüleri

Bu görsel boş bir alt niteliğe sahip; dosya adı tu-link.png

Call of Duty Modern Warfare 2 İndir

Call of Duty Modern Warfare 2 İndir Mediafire: https://www.mediafire.com/folder/lxb6j6im76tlj/Mod

Call of Duty Modern Warfare 2 İndir Part1: https://drive.google.com/file/d/0BzN_-eQ4W8tOd3hUTVdxc0dPTkk/view?usp=sharing

Call of Duty Modern Warfare 2 İndir Part2: https://drive.google.com/file/d/0B70jJ0HDl-4xY2NzUEhnUXU3TG8/view?usp=sharing

Oyunu kurarken antivirüs programını devre dışı bırakmayı unutmayınız. Aksi takdirde oyunun kurulumunu yaparken hatalarla karşı karşıya kalabilirsiniz. Ayrıca hatasız bir kurulum istiyorsanız bilgisayarınızda .NET Framework kütüphanesi  bulunmalıdır. .NET Framework çoğu bilgisayarda yüklü olarak gelmektedir. Eğer bilgisayarınızda yüklü değilse internetten aratarak indirebilirsiniz. Başka sorunlar yaşıyorsanız yorum yaparak bizlere iletebilirsiniz.

Bu görsel boş bir alt niteliğe sahip; dosya adı tu-video.png