arama

Call of Duty IV Modern Warfare İndir | Full Tek Link | Ücretsiz

28.12.2017 - 20:00 | Oyunlar

Call of Duty 4 Modern Warfare İndir

Call of Duty IV Modern Warfare: Call of Duty 4 Modern Warfare İndir başlıklı bu yazımızda hepimizin yakından bildiği bir oyunu sizlerle paylaşacağız. Call of Duty IV Modern Warfare Infinity Ward tarafından tasarlanan ve Activision isimli şirket tarafından PlayStation 3, Wii, Xbox 360 oyun konsolları ile Mac OS X ve Microsoft Windows gibi platformlar için yayınlanan savaş ve strateji oyunudur. Oyun konsol ve bilgisayar platformları için asım 2007’de, Mac Os X platformu için ise 26 Eylül 2008 tarihinde çıkış yaptı. Modern Warfare – Reflex Edition ismindeki Wii sürümü ise 10 Kasım 2009 tarihinde çıkış yaptı. Call of Duty serisinin 4. oyunu olan Modern Warfare, serinin diğer oyunlarındaki gibi 2.dünya savaşına değil daha modern zamanlardaki savaşlara yöneldi. Yaklaşık olarak 2 yıl boyunca geliştirilen oyunda, IW 3.0 adlı oyun motoru tercih edildi.

Oyunun hikayesi kurgu olan bir gelecekte geçmekte. Oyun Orta Doğu’da yer alan isimi belirsiz bir ülkenin önemli bir liderine karşı askeri darbe yapılması ve Rusya’daki aşırı milliyetçi yapılanmalar nedeniyle çıkış yapan savaşı ele almaktadır. Orta Doğu, Azerbaycan, Rusya ve Ukrayna’nın da içerisinde bulunduğu çeşitli mekânlarda geçen hikaye akışına,Amerika Birleşik Devletleri askeri ve Britanya SAS komandosu olmak üzere birbirinden ayrı bakış açılarından bakılmaktadır. Oyunun online kısmında ise, birbirinden farklı oyun modları ile oyun ilerlemeye devam ettikçeerişebileceği ek silahlar, silah edevatları içeren sistem yer almaktadır.

Call of Duty 4: Modern Warfare bir çok oyun incelemeleri yapan siteler tarafından 100 üzerinden 92-94 puan almayı başardı.Oynanabilirlik, çok oyunculu modlar ve hikâye kısmından oldukça olumlu yorum alan oyun, çok fazla yenilik katmaması nedeniyle bir çok eleştireyede maruz kaldı. Lakin o zamanın en popüler oyunları arasına girmeyi başardı. Şimdi daha fazla uzatmadan oyun hakkında bilgiler verip, indirme linklerini paylaşalım.

Bu görsel boş bir alt niteliğe sahip; dosya adı tu-oyun.png

Call of Duty 4 Modern Warfare Bilgileri

Oyun Adı: Age of Empires III Complete Collection
Çıkış Tarihi: 18/10/2005
Dili: İngilizce & Türkçe
Türü: Savaş & Strateji
Sürümü: v1.0.0
Ek Paketi: Tüm Dlc Paketleri
Geliştiricis Infinity Ward
Platformu: Bilgisayar
Crack Türü: Gömülü
Kurulum Türü: Otomatik
Dosya Türü: Rar
Dosya Boyutu: 6.33 GB

Bu görsel boş bir alt niteliğe sahip; dosya adı tu-sistem.png

En Düşük ve Tavsiye Edilen Sistem Gereksinimleri

İşlemci:Intel Pentium IV 2.4 GHz / AMD Athlon 64 @ 2800
Gerekli Boş Alan: 10 GB
Ekran Kartı:Nvidia Geforce 6600 – 256 MB / ATI Radeon 9800 Pro – 256 MB
RAM: 1 GB
Ekstra: DX9.0c
İşletim Sistemi: Windows XP (SP2) / Windows Vista / Windows 7 / Windows 8

Bu görsel boş bir alt niteliğe sahip; dosya adı tu-gorsel.png

Call of Duty IV Modern Warfare Görüntüleri

Bu görsel boş bir alt niteliğe sahip; dosya adı tu-link.png

Call of Duty 4 Modern Warfare İndir

Call of Duty 4 Modern Warfare İndir Google Drive: https://drive.google.com/file/d/0B1Gq0FU39ByVcTlEVUZNbjlsYUE/view

Oyunu kurarken antivirüs programını devre dışı bırakmayı unutmayınız. Aksi takdirde oyunun kurulumunu yaparken hatalarla karşı karşıya kalabilirsiniz. Ayrıca hatasız bir kurulum istiyorsanız bilgisayarınızda .NET Framework kütüphanesi  bulunmalıdır. .NET Framework çoğu bilgisayarda yüklü olarak gelmektedir. Eğer bilgisayarınızda yüklü değilse internetten aratarak indirebilirsiniz.