arama

Blur İndir | Full Tek Link | Ücretsiz

18.01.2017 - 16:37 | Oyunlar

Blur İndir

Bugün ki Blur indir başlıklı bu yazımızda siz değerli okuyucularımızın karşısına yine oldukça güzel bir oyun ile karşısına çıkacağız. Blur 25 Mayıs 2010 tarihinde çıkış yapan ve Bizarre Creations tarafından geliştirilen bir yarış oyunudur. Oyun çıkış yaptıktan kısa süre sonra bir çok başarıya imza atmıştır. Oyun VGX En İyi Kadın Seslendirme Sanatçısı Ödülü, VGX En İyi Sürüş Oyunu Ödülü gibi ödüller kazanmıştır. Diğer yarış oyunlarından oldukça farklı bir oyundur Blur. Oyunun herhangi bir hikayesi bulunmaktadır. Blur’un arkadaşlarınızla evde vakit geçirme ve çok oyunculu oynama oyunu olduğunu rahatlıkla ifade edebiliriz. Blur diğer yarış oyunlarından farklı kılan şey ise yarış içerisinde kullanabileceğiniz çeşitli özellikler. Ayrıca oyunda arabalar a,b ve benzeri belli bir sınıfa ayrılmış.

Oyunda yarış içerisinde kullanabileceğiniz meteor, mermi, kalkan, tamir, turbo, yıldırım ve şok dalgası gibi birbirinden farklı özellikler bulunuyor. Bu özellikleri yarış içerisinde kullanarak yarışı kazanabilirsiniz. Oyunun diğer yarış oyunları gibi bir hikayeye bağlı kalmaması oldukça güzel. Bu sayede oyunu oynarken sıkılmıyorsunuz. Güzel bir yarış oyunu içerisindeyseniz kesinlikle bu oyunu sizlere tavsiye edebiliriz. Oynarken çok zevk alacağınıza eminiz. Şimdi sizleri daha fazla bekletmeden oyun hakkında bilgiler verip, indirme linklerini paylaşalım. Son olarak oyun hakkında ve kurulumda yaşadığınız sorumları yorum yaparak sorabilirsiniz. Sizlere yardımcı olmaktan mutluluk duyarız.

Bu görsel boş bir alt niteliğe sahip; dosya adı tu-oyun.png

Blur Bilgileri

Oyun Adı: Blur
Çıkış Tarihi: 25 Mayıs 2010
Dili:  İngilizce
Türü:  Yarış ve Sürüş oyunu
Sürümü: v1.0.0
Ek Paketi: Tüm Dlc Paketleri
Geliştiricisi: Bizarre Creations
Platformu: Bilgisayar
Crack Türü: Gömülü
Kurulum Türü: Otomatik
Dosya Türü: Rar
Dosya Boyutu: 5.17 GB

Bu görsel boş bir alt niteliğe sahip; dosya adı tu-sistem.png

En Düşük ve Tavsiye Edilen Sistem Gereksinimleri

İşlemci: Intel Pentium  IV 3.4 Ghz
Gerekli Boş Alan: 14 GB
Ekran Kartı: Nvidia Geforce 6600GT / ATI Radeon 1600XT
RAM: 2 GB
Ekstra: DX9.0c
İşletim Sistemi: Windows XP / Windows Vista / Windows 7 

Bu görsel boş bir alt niteliğe sahip; dosya adı tu-gorsel.png

Blur Görüntüleri

Bu görsel boş bir alt niteliğe sahip; dosya adı tu-link.png

Blur İndir

Blur İndir Google Drive: https://drive.google.com/file/d/0B4e3HJJdajTXdTBKdE45bjFldjA/view

Blur İndir Mediafire: http://www.mediafire.com/file/69u93m56jg1m68k/Blur.rar

Oyunu kurarken antivirüs programını devre dışı bırakmayı unutmayınız. Aksi takdirde oyunun kurulumunu yaparken hatalarla karşı karşıya kalabilirsiniz. Ayrıca hatasız bir kurulum istiyorsanız bilgisayarınızda .NET Framework kütüphanesi  bulunmalıdır. .NET Framework çoğu bilgisayarda yüklü olarak gelmektedir. Eğer bilgisayarınızda yüklü değilse internetten aratarak indirebilirsiniz. Başka sorunlar yaşıyorsanız yorum yaparak bizlere iletebilirsiniz.

Bu görsel boş bir alt niteliğe sahip; dosya adı tu-video.png