arama

Battlefield 1 İndir | Full Tek Link | Ücretsiz

30.12.2017 - 20:43 | Oyunlar

Battlefield 1 İndir

Battlefield 1: Bugün ki Battlefield 1 indir başlıklı bu yazımızda oldukça güzel bir nişancı ve savaş oyunu ile karşınızdayız. Battlefield 1, Electronic Arts tarafından 21 Ekim 2016’da yayınlanan bir birinci şahıs nişan ve savaş oyunudur. Oyunda 1. dünya savaşı ele alınmaktadır. Grafik ve oynanış bakımdan onca yıl geçmesine rağmen halen üst seviyede olan bir oyundur.

Oyunda yer alan  makineli silahlar ve yakın dövüş silahları tamamen I. Dünya Savaşı’nda yer alan ekipmanlardır. Oyunda sürülebilir ve binilebilir olarak, atlar, gemiler ve orta gelişmiş tanklar, uçaklar  yer alıyor. Oyunda bir çok dil ve birden fazla ülke yer alıyor. Oyun, önceki oyunlarda kullanmış olduğu aynı oyun motorunu kullandığı halde; EA’nın Star Wars: Battlefront’la  kullanmaya başlamış olduğu yeni oyun mekanikleri bulunmaktadır. Aynı şekilde Battlefront‘la  oldukça benzer yönlerinin bulunması bir çok oyuncu tarafından tepki ile karşılanmıştır. Dünya Savaşı’nın Türkiye  coğrafyası içerisinde olması nedeniyle oyunda Türkçe dil seçeneğini de bulunmaktadır.

Oyunca ayrıca birbirinden farklı modlar bulunmaktadır. Online modda oyuncu sayısı 64 kişiye kadar çıkabilmektedir ve haritalarda Fransa,Gelibolu, Orta Doğu ve Alpler gibi oldukça önemli yerler bulunmaktadır. Ayrıca oyun hakkında yapılan açıklamalara göre, bu seride ki yer alan yapay zeka diğer serilere göre daha iyidir. Yani diğer serilere göre bu oyun daha zordur. Şimdi oyun hakkındaki detayları verip, indirme linklerine geçelim.

Bu görsel boş bir alt niteliğe sahip; dosya adı tu-oyun.png

Battlefield 1 Bilgileri

Oyun Adı: Battlefield 1 Digital Deluxe Edition
Çıkış Tarihi:21 Ekim 2016
Dili: İngilizce – Türkçe
Türü: Aksiyon 
Sürümü: Update 3
Ek Paketi: 3 Dlc
Geliştiricisi: EA Digital Illusions CE
Platformu: Bilgisayar
Crack Türü: Gömülü
Kurulum Türü: Otomatik
Dosya Türü: Rar
Dosya Boyutu: 25.7 GB

Bu görsel boş bir alt niteliğe sahip; dosya adı tu-sistem.png

En Düşük ve Tavsiye Edilen Sistem Gereksinimleri

İşlemci: Intel Core i5-6600K @ 3.5 GHz / AMD FX-6350 @ 3.9 GHz
Gerekli Boş Alan:50 GB 
Ekran Kartı: Nvidia GeForce GTX 660 – 2 GB / AMD Radeon HD 7850 – 2 GB
RAM: 8 GB 
Ekstra: DX9.0c
İşletim Sistemi: Windows 7 (64 Bit) / Windows 8 (64 Bit) / Windows 10 (64 Bit)

Bu görsel boş bir alt niteliğe sahip; dosya adı tu-gorsel.png

Battlefield 1 Görüntüleri

Bu görsel boş bir alt niteliğe sahip; dosya adı tu-link.png

Battlefield 1 İndir

Battlefield 1 İndir Google Drive: https://drive.google.com/file/d/1z62rozu3saAdKd6-ihn7PKarpiov5xab/view

Battlefield 1 İndir Onedrive:https://onedrive.live.com/?cid=7c03ebcd57ca5d4e&id=7C03EBCD57CA5D4E%21138&authkey=%21ADBW7IUX0mzhvbw

Oyunu kurarken antivirüs programını devre dışı bırakmayı unutmayınız. Aksi takdirde oyunun kurulumunu yaparken hatalarla karşı karşıya kalabilirsiniz. Ayrıca hatasız bir kurulum istiyorsanız bilgisayarınızda .NET Framework kütüphanesi  bulunmalıdır. .NET Framework çoğu bilgisayarda yüklü olarak gelmektedir. Eğer bilgisayarınızda yüklü değilse internetten aratarak indirebilirsiniz.