arama

Assetto Corsa İndir | Full Tek Link | Ücretsiz

29.12.2017 - 17:37 | Oyunlar

Assetto Corsa İndir

Assetto Corsa: Bugun ki Assetto Corsa indir başlıklı yazımızda yine oldukça güzel bir yarış oyunu ile siz değerli takipçilerimizin karşısına çıkıyoruz. Asetto Corsa sadece bir oyun değil. Oldukça gerçekçi bir sim yarışı. En prestijli araba üreticileri ile ortaklık yapan Assetto Corsa, oyunda her açıdan doğruluk sağlayarak katıksız bir sürüş gerçekçiliği sunuyor kullanıcılarına. Bu sayede simülasyon oyunları arasında bir adım daha öne çıkıyor. Oyun içerisinde Ferrari, Lotus, Mclaren, Pagani, Alfa Romeo, Toyota, Maserati, BMW, Audi, Lamborghini, Ford, Mercedes Benz, ve Shelby markalı 90 farklı aracı içerisinde barındırıyor. Bu araçlar oyunda gerçeğine oldukça benzetilmiştir ve üreticilerinin gerçek hayatta kullandığı verilerden ve tele ölçüm sonuçlarına göre kullanış ve performans modellerini bulundurur.

Gerçek bir doğruluk sağlamak için, lazer tarama teknolojisi kullanan
Assetto Corsa; Silverstone, Nordschleife, Imola, Monza, Barcelona, Spa Francorchamps ve Brands Hatch gibi konfigürasyona sahiptir. Bunların yanı sıra bu oyun diğer oyunlardan farkı olarak patlak lastik noktaları, ısı devreleri, damarlandırma ve kabartma gibi gibi özellikleri bulunduran fizik motoru sunmaktadır. Gerçek bir yarış oyunu arayışı içerisindeyseniz, bu oyunu kesinlikle siz değerli takipçilerimize öneririz. Bu oyunu oynarken gerçek hayatta araba kullanıyor gibi hissedeceksiniz. Ayrıca gerçekçi grafikleri ile sizi adeta oyunun içerisine sürükleyecek. Daha fazla uzatmadan oyun hakkında detaylar verip, indirme linklerini paylaşalım. İşte, Assetto Corsa hakkındaki detaylar!

Bu görsel boş bir alt niteliğe sahip; dosya adı tu-oyun.png

Assetto Corsa Bilgileri

Oyun Adı: Assetto Corsa
Çıkış Tarihi: 19 Aralık 2014
Dili: İngilizce
Türü: Savaş & Strateji
Sürümü: v1.5.9
Ek Paketi: Tüm Dlc Paketleri
Geliştiricisi: Kunos Simulazioni
Platformu: Bilgisayar
Crack Türü: Gömülü
Kurulum Türü: Otomatik
Dosya Türü: Rar
Dosya Boyutu: 6.20 GB

Bu görsel boş bir alt niteliğe sahip; dosya adı tu-sistem.png

En Düşük ve Tavsiye Edilen Sistem Gereksinimleri

İşlemci:Intel Core 2 Duo E6600 2.4GHz / AMD Athlon X2 7850
Gerekli Boş Alan: 30 GB
Ekran Kartı: Nvidia GeForce GTX 460 / ATI Radeon HD 7790
RAM:4 GB
Ekstra: DX9.0c
İşletim Sistemi: Win Vista / Win 7 /Win 8 / Win 8.1 / Win 10

Bu görsel boş bir alt niteliğe sahip; dosya adı tu-gorsel.png

Assetto Corsa Görüntüleri

Bu görsel boş bir alt niteliğe sahip; dosya adı tu-link.png

Assetto Corsa İndir

Asetto Corsa İndir Google Drive: https://drive.google.com/file/d/0BypHEO0KyhnlRkU4NVFHOVFiR0U/view

Asetto Corsa İndir Mediafire: http://www.mediafire.com/file/9z710tzzdsb42ir/Asc.rar

Oyunu kurarken antivirüs programını devre dışı bırakmayı unutmayınız. Aksi takdirde oyunun kurulumunu yaparken hatalarla karşı karşıya kalabilirsiniz. Ayrıca hatasız bir kurulum istiyorsanız bilgisayarınızda .NET Framework kütüphanesi  bulunmalıdır. .NET Framework çoğu bilgisayarda yüklü olarak gelmektedir. Eğer bilgisayarınızda yüklü değilse internetten aratarak indirebilirsiniz.