arama

Age of Empires 3 İndir | Full Tek Link | Ücretsiz

28.12.2017 - 16:44 | Oyunlar

Age of Empires 3 İndir

Age of Empires III: Bugün ki Age of Empires 3 İndir başlıklı yazımızda yine sizlerin karşısına oldukça güzel ve strateji isteyen bir oyunla çıkıyoruz. Age of Empires III (diğer bir ismiyle AOE III) Microsoft çatısı altında yer alan Ensemble Stüdyoları tarafından tasarlanan ve Microsoft oyun stüdyoları tarafından yayınlanmış olan, strateji ve savaş oyunudur. 18 Ekim 2005’te Kuzey Amerika’da çıkış yapan oyun ve 4 Kasım 2005 tarihinde ise Avrupa ülkelerinde çıkış yaptı. Age of Empires Serisi’ndeki üçüncü ve serinin son oyunudur. Age of Empires II: The Age of Kings’in  devamı olduğunu söyleyebiliriz. Oyunda Amerika’nın keşfinin ardından, Avrupalıların Amerika’da 16. yy ile 19. yy tarihlerinde kolonileşme faaliyetini ele almaktadır. Oyunda yaklaşık olarak 8 medeniyet yer almaktadır.

Age of Empires 3, gerçek zamanlı strateji ve rol yapma oyunu   türlerini birleştiren “Home City” özelliği ile seriye birbirinden farklı yenilikler katmıştır. Age of Empires sürümü için toplam iki tane eklenti paketi yapıldı. Bunlardan ilki 17 Ekim 2006’da yayınlanan Age of Empires III: The War Chiefs’tir Bu eklenti ile beraber oyuna yeni 3 kızılderi ulusu ilave edildi. Daha sonra ikinci eklenti paketi ise, 23 Ekim 2007’de yayınlandı. Bu paketle ise oyuna toplam 3 tane Asya medeniyeti ilave edildi.

Oyunun bu sürümünde, Black Ailesi’nin, Circle Of Ossus (Ossus Şövalyeleri)  yapmış olduğu mücadeler anlatılmaktadır. İlk bölüm olan Kan’da  St. Jean Şövalyeleri’nin öncesinde Osmanlı İmparatorluğu ve  Amerika Kıtası’nda Circle Of Ossus ile olan mücadelesini anlatmaktadır. Oyunun ikinci bölümü Buz’da ise Amerika’da kolonileşmesini, bu koloniler arası çatışmalar ele alınmaktadır.

Bu görsel boş bir alt niteliğe sahip; dosya adı tu-oyun.png

Age of Empires 3 Bilgileri

Oyun Adı: Age of Empires III Complete Collection
Çıkış Tarihi: 18/10/2005
Dili: İngilizce
Türü: Savaş & Strateji
Sürümü: v1.14
Ek Paketi: Tüm Dlc Paketleri
Geliştiricisi:  Ensemble Studios
Platformu: Bilgisayar
Crack Türü: Gömülü
Kurulum Türü: Otomatik
Dosya Türü: Rar
Dosya Boyutu: 2.58 GB

Bu görsel boş bir alt niteliğe sahip; dosya adı tu-sistem.png

En Düşük ve Tavsiye Edilen Sistem Gereksinimleri

İşlemci: Intel Pentium 4 @ 2.0 GHz / AMD Athlon XP 2000
Gerekli Boş Alan: 5 GB
Ekran Kartı: Nvidia GeForce FX 5500 – 512 MB / ATI Radeon X300 Series – 512 MB
RAM:512 MB
Ekstra: DX9.0c
İşletim Sistemi: Windows XP / Windows Vista / Windows 7

Bu görsel boş bir alt niteliğe sahip; dosya adı tu-gorsel.png

Age of Empires 3 Görüntüleri

Bu görsel boş bir alt niteliğe sahip; dosya adı tu-link.png

Age of Empires 3 İndir

Age of Empires 3 İndir Google Drive: https://drive.google.com/file/d/0B42kV5fBQmqfR3pMWXJjenJwcWM/view

Age of Empires 3 İndir Mediafire: http://www.mediafire.com/file/yfsd144s532q5cg/Pir.rar

Oyunu kurarken antivirüs programını devre dışı bırakmayı unutmayınız. Aksi takdirde oyunun kurulumunu yaparken hatalarla karşı karşıya kalabilirsiniz. Ayrıca hatasız bir kurulum istiyorsanız bilgisayarınızda .NET Framework kütüphanesi  bulunmalıdır. .NET Framework çoğu bilgisayarda yüklü olarak gelmektedir. Eğer bilgisayarınızda yüklü değilse internetten aratarak indirebilirsiniz.

Age of Empires 3 Hileleri için ise buraya bakabilirsiniz: https://www.gamer.com.tr/haberler/age-of-empires-iii-hileleri-age-of-empires-3-hileleri